[VIDEO] Sjajni Šarić nije mogao sam u Beogradu: “Nadam se kako će Efes izgledati puno bolje u preostalim utakmicama!”

Šarić, Facebook

U posljednjoj utakmici osmog kola Cedevitine Skupine E TOP 16 faze Eurolige Anadolu Efes je s 91:82 poražen na gostovanju u Beogradu kod Crvene zvezde, iako je Dario Šarić odigrao sjajnu utakmicu, ubacivši 19 poena, uz osam skokova i tri asistencije i valorizaciju 27.

Šarić je za dva poena pucao 5/7, ubacio je jednu tricu iz tri pokušaja za 29 i pol minuta provedenih na terenu Pionira.

“Teško je pronaći prave riječi nakon ovakvog poraza. Pokazali smo svoje pravo lice u prvom dijelu, ali u nastavku nismo uspjeli zaustaviti nalet domaćina. Velike ekipe trebaju to znati napraviti. Ponekad porazi mogu biti dobre lekcije i nadam se kako će Efes igrati puno bolje u preostalim utakmicama,” istaknuo je najbolji igrač turske momčadi.

Anadolu Efes je sada na petoj poziciji s omjerom 3-5, s dvije pobjede manje od četvrtog Panathinaikosa i treće Zvezde, koji drže pozicije za četvrtfinalno doigravanje. Fenerbahče je vodeći sa 7-1, dok Lokomotiv Kuban ima šest pobjeda i dva poraza.

U skupini F Barcelona je s 82:66 uvjerljivo nadigrala Olympiakos, uz tri poena i dva skoka Ante Tomića, za 12 minuta provedenih na terenu. Katalonci su trenutno na četvrtoj poziciji s četiri pobjede i isto toliko poraza, baš koliko ima i peti Himki.