Poraz Medvjeda u Italiji, u nedjelju u Brlog stiže Innsbruck

KHL Medveščak

Hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju u Italiji kod Bolzana 6:3.

Medvjedi su već u drugoj minuti poveli preko Baleja, ali su domaći brzinski stigli do preokreta i na isteku šeste minute na semaforu je bilo 2:1.

Boivin je u 13. minuti zabio za poravnanja, ali za prednost Bolzana na prvom predahu pobrinuo se DeSousa, tri minute prije kraja prve dionice.

Bolzano je u drugoj trećini povećao vodstvo, ali je u završnici Morley uspio vratiti nadu navijačima Medveščaka u pozitivan ishod.

Ipak, u odlučujućoj dionici domaćin s dva pogotka rješava pitanje pobjednika ovog dvoboja.

Medvjede u srijedu očekuje povratak u Brlog i okršaj s Innsbruckom od 17.30 sati.

Na ljestvici je Medveščak i dalje na šestom mjestu s 55 bodova, dva više od Dornbirna, koji ima i utakmicu manje.