Elias Kolega devetim rezultatom druge vožnje do bodova u legendarnom Kitzbühelu: Osmjehnula mi se i sreća

Elias Kolega, Kitzbühel

U slalomskoj utrci Svjetskog kupa na legendarnoj stazi u Kitzbühelu Hrvatska je po prvi puta u povijesti imala trojicu skijaša na startu među prvih 30!

Elias Kolega bio je ponovno sjajan! U teškim vremenskim uvjetima izborio je drugu vožnju s 30. pozicije, a onda je devetim vremenom drugog ‘laufa’ na kraju zauzeo 21. mjesto i nove bodove.

“Mogu reći kako je ovo bio srednje uspješan dan. Zadovoljan sam jer sam ponovno ušao u drugu vožnju i što sam uzeo važnih deset bodova. Malo sam se pomaknuo na startnoj listi za iduće utrke. Na kraju se osmjehnula i sreća i mogu reći da sam zadovoljan…

Filip Zubčić je s visokim startnim brojem 57. završio na nesretnom 31. mjestu, dok su Istok Rodeš i Matej Vidović vozili previše sigurno i na kraju zauzeli 32. i 33. mjesto. Samuel Kolega nije završio prvu vožnju.