[VIDEO] Nova odlična partija Bogdanovića i peta uzastopna pobjeda Pacersa!

Pacers

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu sjajnu NBA utakmicu, u domaćoj pobjedi Indiane nad Torontom 107:104.

Najbolji hrvatski košarkaš je za 38 minuta ubacio 19 poena, uz šut iz igre 8/16 i tek jednu pogođenu tricu iz pet pokušaja.

Dodao je Babo jedan skok i ukradenu loptu, ali je uz dobru igru u obrani na najboljem igraču Raptorsa DeRozanu zaradio pozitivan indeks valorizacije (9).

U porazu Phoenixa od New Orleansa 91:115 Dragan Bender se nije istaknuo. Za 16 minuta zabio je tek dva poena, uz dva skoka i izgubljenu loptu. IZ igre je pucao 1/3, promašio je jednu tricu koju je uputio prema suparničkom košu.

U 100:99 pobjedi Clevelanda nad Charlotte Hornetsima Ante Žižić nije igrao.

Boston je na svom parketu svladao Orlando 118:103, a Mario Hezonja je za 12 minuta zabio tek dva poena, uz jedan skok i asistenciju te šut iz igre 1/2 (0/1 za 3p).