Medvjedi rusku turneju zaključili osvojenim bodom, torpedirani u produžetku

Torpedo

TorpedoHokejaši Medveščaka rusku turneju zaključili su osvojenim bodom kod Torpeda. Nakon poraza protiv Barsa, moskovskog Dinama i Vitjaz, Medvjedi su uspjeli odigrati još jednu dobru utakmicu, nakon regularnih 60 minuta bilo je bez pobjednika 1:1, a torpedirani su tek u produžetku.

Prvu trećinu pogodaka nije bilo, a prvi je do gola stigao domaćin, kada je u 25. minuti Wojtek Wolski zatresao mrežu Dekanicha. Iako su gotovo čitavu utakmicu imali problema sa sudačkim kriterijem i velikim brojem kaznenih minuta, igrači Medveščaka u posljednjoj dionici igre zaigrali su još agresivnije te su uspjeli doći do poravnanja.

Dobru akciju Fostera i Thomasa u 46. minuti zaključio je Murley, koji je posljednja dva susreta propustio zbog ozljede te se sada na najbolji mogući način vratio na led.

Završnica je protekla bez promjene rezultata, iako je bilo prilika na obje stran, dok je u produžetku Torpedo iskoristio kaznu Carlea, igrača više na ledu te im u igri ‘četiri na tri’ nije bilo teško postići pobjednički zgoditak. Strijelac je bio ponovno Wolski.